Firma PRO Solution Sp. z o.o. skupia pod swoimi skrzydłami kilka marek, z których każda specjalizuje się w odrębnej dziedzinie.

Ostatnie Wpisy
PRO Solution Sp z o.o.
 

Projekty

Poznaj nasze sukcesy

Axell Group

Wieloetapowy projekt obejmujący w dużym uproszczeniu stworzenie trzech serwisów internetowych dla firm wchodzących w skład holenderskiej grupy firm, świadczących usługi w całej europie w obszarze outsorcingu zatrudnienia, logistyki i finansów. Projekt obejmował równiez dwukierunkową integrację serwisów z systemem CRM Microsoft Dynamics.

Gawor Collection

Gawor Collection to młoda ale za to bardzo dynamicznie rozwijająca się polska marka modowa, oferyjąca niezwykle wysokiej jakości galanterię skurzaną. Jedna z unikatowych cech jest polska produkcja, firma dysponuje własna garbarnią. Zadaniem naszej marki była szeroka promocja firmy w wyszukiwarkach internetowych oraz doradztwo w promocji firmy i wzrostu rozpoznawalności marki na polskim rynku.

TSR Poland

TSR Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy TSR zajmującej się recyklingiem złomu stalowego i metali kolorowych. Na rynku polskim TSR Poland Sp. z o.o. jest obecna od 2008 roku lecz swoją działalność operacyjną zaczęła w drugiej połowie 2012. Projekt w którym wspieraliśmy Klienta polegał na stworzeniu unikatowej platformy do skupu złomu online metalleo.pl, kreacji marki, doradztwie marketingowym i w dalszym etapie działaniach merketingowych w sieci.

Gerlach

Mieliśmy okazję pracować dla czołowego polskiego producenta wysokiej jakości produktów premium do kuchni jadalni. Zakres prac i konsultacj objęty jest umową o zachowaniu poufnosci.

Lyoness

Lyoness (obecnie Cashback World) to międzynarodowa wspólnota   akupowa oraz program partnerski, działające od 2003 roku. Liczba uczestników programu na całym świecie wynosi 12 mln, a partnerów handlowych – 87 000 (stan na styczeń 2018 roku). W Polsce Lyoness jest obecny od 2008 roku i zrzesza ponad 310 000 uczestników oraz ponad 2213 partnerów handlowych (stan na Kwiecień 2018 roku). Do naszych zadań należało dbanie o pozytywny wizerunek firmy w sieci.

MultiComfort

Firma MultiComfort to czołowi polski wykonawca domów energooszczętnych wytwarzanych w technologii prefabrykowanej. Nasza firma od paru lat wspiera Klienta w docieraniu do nowych Klientów. Jednym z elementów prac było wykonanie strony internetowej, pozwalającej w łatwy i wygodny sposób przegladać projekty domów dostarczonych przez partnerów firmy MultiComfort.

Future Processing

Future Proicessing to jedna z naszybciej rozwijających się firm w Polsce z obszaru outsorcingu IT, wielokrotnie określana mianem “polskiego Google”. Dla firmy mieliśmy okazję prowadzić wiele cyklów szkoleniowych dedykowanych dla zespołów projektowych.

Medica

Centrum Medycyny i Stomatologii Medica w Chorzowie jest prywatną placówką medyczną świadczącą wielospecjalistyczne usługi medyczne zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Dla firmy prowadzimy szerokie działania z obszaru marketingu internetowego.

Radan

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Specjalizujemy się w budownictwie wielomieszkaniowym oraz zabudowie jednorodzinnej. Oddała do użytkowania setki mieszkań i domów. Zakres prac obejmował promocję poszczególnych inwestycji dewelopera w wiodących wyszukiwarkach.