Firma PRO Solution Sp. z o.o. skupia pod swoimi skrzydłami kilka marek, z których każda specjalizuje się w odrębnej dziedzinie.

Ostatnie Wpisy
PRO Solution Sp z o.o.
 

Marki

Poznaj nasze kompetencje

strony internetowe solv

SOLV™ Internet & Marketing

Nasza kluczowa marka której głównym obszarem działalności jest marketing internetowy. Powstała w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na rynku usług marketingu internetowego na wysokiej jakości usługi, o zbalansowanej cenie, jako alternatywa dla indywidualnie tworzonych systemów przez softwer house’y, a rozwiązania claudowe. Marka odpowiada za kompleksowe kampanie budowania wizerunku firm, marek i produktów w sieci. W ramach kontraktów realizowane są np takie usługi jak: tworzenie zindywidualizowanych platform internetowych, tworzenie sklepów online, content marketing, marketing szeptany, social media marketing, kampanie PPC, RTB, remarketing, kampanie w YouTube etc.

IDEA Trainer House™

IDEA Trainer House™ to pierwsza marka firmy, w poczatkowym okresie istnienia spółki stanowiła jej trzon. Na runku funkcjonujaca juz od 2009 roku, w 2012 właczona do utworzonej wtedy spółki. Specjalizacją marki były szkolenia miękkie dedykowane dla działów handlowych w firmach oraz kadry menedżerskiej wszystkich szczebli. W organizowanych przez firmę skoleniach szczególny nacisk kładziony był na warsztatowa formę, tak aby kształtować praktyczne umiejętnosci. Przykładowe tematy szkoleń to: negocjacje handlowe, negocjacje zakupowe, techniki sprzedaży, zarządzanie zespołem itd. W kwietniu 2014 roku prawa do marki zostały sprzedane.

Talent Select™

Marka, która dzięki swojej elastyczności i kreatywności może cieszyć się mianem specjalisty
w doborze pracowników, outsourcingu procesu rekrutacji, selekcji i rekrutacji między innymi: menadżerów i kierowników, specjalistów, programistów, handlowców, a także osób wielojęzycznych.
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz ciągle rozwijane kompetencje, pozwalają nam stworzyć
i dopasować skuteczne narzędzia do rekrutacji i selekcji zarówno podczas niedużych, jak i wielkich
i skomplikowanych projektów.
Nasi klienci to głównie małe i średnie firmy. Podczas współpracy często przejmujemy całą odpowiedzialność za proces rekrutacji, oraz pośredniczymy w kontakcie pomiędzy kandydatem
a pracodawcą.

Rentalo

Platforma RENTALO to bezpłatny serwis do zamieszczania ogłoszeń związanych z wynajmem i wypożyczaniem. Oprócz wygody i wielu ciekawych przedmiotów to także bezpieczeństwo wynajmu. Dla wypożyczających zapewnia, że wynajmujący udostępni zgodny z opisem przedmiot wynajmu i gwarantuje jednolite standardy odbioru. Dla właścicieli przedmiotów gwarancja odpowiedzialności wynajmującego za przedmiot.

SOLV™ Expand

SOLV™ Expand odpowiada za wdrażanie kompleksowych działań marketingowych na rynki europejskie oraz rynek polski, dla firm oczekujących indywidualnej strategii, dopasowanej do grupy docelowej i zoptymalizowanej pod kątem efektywności jak i ROI.